• 0
Beste Kırmacı Beste Kırmacı
Owl Image
Owl Image

Beste Kırmacı Hakkında

Bu Köy Adam'ın ilk ''Aşk''ı


17 yıllık müzik birikimimin ilk meyvesi olan ''Bu Köy Adam'' adlı ilk albümümle sizlerin karşısına çıkmanın heyecanını yaşıyorum.Toplam 7 parçadan oluşan, tüm şarkıların söz ve müzikleri bana ait olan, toplam kayıtları 1.5 yılda tamamlanan bu albümde yaşamış olduğum hikayelerden, Ankara'nın gri havasından beslenen aslında hemen hemen herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği, paranoyalarımızı, günlük hayatta dışa vuramadıklarımızı, korkularımızı, acılarımızı, umutlarımızı ve aşklarımızı anlattığım şarkılarımı beğenilerinize sunuyorum.

10 sene önce, bir odada tek başıma çalarak bestelediğim şarkılarımı insanlara ulaştırabilmeyi , insanlara yaşadıklarımı ve hissettiklerimi müziğimle anlatabilmeyi ve her şeyden önemlisi onlarla bir noktada gönül birliğine varabilmeyi hayatta olma amacım olarak görüyorum.

Annemin bana, ben henüz doğmadan koyduğu isim, yıllar içerisinde sadece bir isim olmaktan çıkıp müziği her yönüyle yaşamak, onu bir hayatta kalabilme aracı olarak görmeme neden oldu. Benim için bu derece önemli olan bu serüvende bana eşlik etmeniz, kendinizden bir şeyler bulabilmeniz ve bu serüvenin bir parçası olmanız dileklerimle.


Saygılarımla,
Beste Kırmacı

YUKARI DÖN